Team

Roman Kunert

V mé kariéře v oblasti výpočetní techniky, které se věnuji více jak 30 let, a vývoji softwaru přes 20 let, jsem s tímto úžasným novým trendem - umělou inteligencí - seznámil teprve nedávno.

Asi většina z nás. Během těchto let jsem se svým týmem vytvořil tisíce webových stránek a eshopů. Musím říci, že s nástupem umělé inteligence se vše naprosto zjednodušilo. Ačkoli je to úplně nový trend, hned jsem si ho osvojil a začal používat ke své práci.

Při vytváření stránek, ke kterým patří samozřejmě i tvorba textu, fotek, videí, zkrátka obsahu, je umělá inteligence dokonalá. Pomáhá mi v každém ohledu každý den. Proto jsem si řekl, že založím akademii a budu to vyučovat nejen své klienty, ale také kohokoliv, kdo má zájem. Je až neuvěřitelné, že stačí opravdu pár hodin, kdy vám někdo vysvětlí, jak s touto inteligencí pracovat, ukáže vám příklady, a mnohdy klient během několika dní je zcela nadšený.

Tato technologie nejen šetří mnoho času, ale také dodává nové nápady. Během několika hodin školení si může každý osvojit základní dovednosti a techniky, jak efektivně využít umělou inteligenci v praxi. Je to něco, co mění způsob, jakým pracujeme, jak řešíme problémy a jak přistupujeme k tvorbě.

Chci, abyste také uměli využívat umělou inteligenci ve své práci. Proto jsem tuto akademii založil. A jsem hrdý na to, co jsme dosáhli a na to, jakým způsobem můžeme pomoci lidem jako jste vy, aby byli úspěšnější a efektivnější ve svém oboru.

www.romankunert.com