Webináře

Praktická hodina s AI, kde uvidíte jak postavit nový web sám od A do Z.

Připravte se na 60 minutové video, které vás provede procesem vytváření nového webu od A do Z. Od výběru domény, přes tvorbu obsahu, až po SEO nastavení - vše za jedinou hodinu!

Dnes máme pro vás něco zvláštního. Připravili jsme pro vás 60 minutové video, které vás provede procesem vytváření nového webu od A do Z. Ano, slyšíte správně! Za jedinou hodinu se naučíte, jak si sami vytvořit web.

Naše video začíná výběrem domény. Ukážeme vám, jak najít tu pravou doménu, která bude odpovídat vašemu podnikání a zaujme vaše potenciální zákazníky. Naučíme vás, jak na to!

Dalším krokem je tvorba obsahu. Bez dobrého obsahu není dobrý web. Ukážeme vám, jak napsat poutavé texty, které přitáhnou návštěvníky na váš web a přimějí je zůstat. A to není vše! Naučíme vás také, jak vygenerovat GDPR a obchodní podmínky, které budou odpovídat vašemu podnikání.

A co by to bylo za web bez poutavých obrázků? Ukážeme vám, jak si vygenerovat obrázky, které budou odpovídat vašemu obsahu a zaujmou vaše návštěvníky.

Na závěr se podíváme na SEO nastavení. SEO je klíčem k úspěchu na internetu. Naučíme vás, jak nastavit SEO tak, aby váš web byl vidět ve vyhledávačích.

A to nejlepší na tom všem? Po shlédnutí tohoto videa budete schopni za hodinu vytvořit celý projekt, který plánujete. A co je na tom ještě lepší? Všechno to budete moci udělat ZDARMA, bez nutnosti platit grafikovi nebo textaři.

Tak na co ještě čekáte? Pusťte se do toho s námi a staňte se mistrem ve tvorbě webových stránek! Těšíme se na vás!

 

Připravujeme, vložíme zde video ukázku, prvních několik minut, pro představu a pokud chcete celé, stačí uhradit 490,- Kč a hravě zvládnete vytvořit sami web. 

-->